تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
دکوراسیون منزل
دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون آشپزخانه کوچک
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب
کابینت آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه
دکوراسیون اتاق نشیمن
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی


1qaz!QAZ - آشنایی با خدمات موسسه حقوقی s

1qaz!QAZ - آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 6382
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 6381
» بازديد سال : 6381
» بازديد کل : 6381
» اعضا :
» مطالب : 9

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی


تاریخ انتشار پست : 1401/5/15 بازدید : 387

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

موسسه حقوقی برای بسیاری از کسانی که به دنبال خدمات حقوقی هستند انتخاب مطمئن تر و مقرون به صرفه تری محسوب می شود چرا که آشنایی با خدمات موسسات حقوقی به دلیل اینکه از گروهی از وکلا و کارشناسان حقوقی با تخصص ها و تجربیات مختلف حتی در رشته ی یکسان تشکیل میشوند و در هنگام طرح موضوع توسط متقاضی بهره مندی از خدمات حقوقی، وکیل، مشاور حقوقی یا کارشناسی که در موضوع مورد نظر از بیشترین مهارت، تجربه و دانش برخوردار است مسئولیت آن را برعهده میگیرد فلذا میتواند نسبت به دفتر وکالت تا حد زیادی انتخابی با ریسک کمتر و کارایی بیشتر محسوب شود.

موسسه حقوقی برای بسیاری از کسانی که به دنبال خدمات حقوقی هستند انتخاب مطمئن تر و مقرون به صرفه تری محسوب می شود چرا که آشنایی با خدمات موسسات حقوقی به دلیل اینکه از گروهی از وکلا و کارشناسان حقوقی با تخصص ها و تجربیات مختلف حتی در رشته ی یکسان تشکیل میشوند و در هنگام طرح موضوع توسط متقاضی بهره مندی از خدمات حقوقی، وکیل، مشاور حقوقی یا کارشناسی که در موضوع مورد نظر از بیشترین مهارت، تجربه و دانش برخوردار است مسئولیت آن را برعهده میگیرد فلذا میتواند نسبت به دفتر وکالت تا حد زیادی انتخابی با ریسک کمتر و کارایی بیشتر محسوب شود.

خدمات موسسات حقوقی بیان امروز را میتوان از منظرزهای گوناگون طبقه بندی کرد که یکی از آنها طبقه بندی خدمات به خدمات وکالت و خدمات مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی است.

الف)خدمات وکالت در موسسات حقوقی

  • وکیل سایبری و جرائم رایانه ای: توسعه ارتباطات مجازی و استفاده گسترده از ابزارهای ارتباطی جدید موجب بروز برخی مسائل شده است که تا پیش از آن سابقه نداشت. آگاهی و اشراف بر جرائم رایانه ای، اسناد و مدارک مثبت ادعا در این نوع دعاوی و جرائم و اطلاعات خوب در حوزه های هوش مصنوعی و … یکی از ضروریات وکلایی است که در این حوزه مشغولند.
  • وکیل امور کیفری: روند شکایت های کیفری این گونه است که ابتدا شکایت در دفتر خدمات قضایی/ دادسرا مطرح می گردد شکواییه خطاب به دادستان نوشته می شود و در آن شخصی که نسبت به او ادعا و شکایتی مطرح است با ذکر دقیق مشخصات معین و شرح شکایت نوشته میشود و مدارک و مستندات نیز ضمیمیه میشود. برخلاف دعاوی حقوقی، در خصوص شکایت های کیفری الزامی به ثبت آنها در برگه های چاپی مخصوص نیست چرا که در اینجا بحث نظم عمومی و ارتکاب جرم و وقوع تخلف مطرح است. وکیل امور کیفری میتواند با استفاده از تجربه خود بهترین راهنما در جمع آوری و ارائه ادله و مدارک مورد نیاز در یک شکایت کیفری باشد.
  • وکیل اموربین الملل: این حوزه میتواند از حوزه وکیل مهاجرت تا حوزه وکیل و مشاوره حقوقی در زمینه تجارت بین الملل، تنظیم قرارداد و مشاوره حقوقی با اشخاص حقیقی و حقوقی در کشورهای دیگر مثل شرکت های بیمه یا شرکت های بازرگانی خارجی را در بربگیرد. علاوه بر این در صورتی که شرکت های ایرانی بخواهند در کشورهای دیگر شعبه یا نمایندگی تأسیس کنند ضرورت بهره مندی از خدمات حقوقی مربوط به شرایط حقوقی کشورهای دیگر در تأسیس شعبه و نمایندگی نیز وجود دارد.
  • وکیل اراضی ، امور ملکی و امورثبتی: در این حوزه از دعاوی یا اقدامات معمولا زمان نقش تعیین کننده ای دارد و به همین جهت وکلایی که در این حوزه تخصص دارند میتوانند در زمانی معقول اقدامات لازم را به صورت استاندارد انجام دهند و همین موضوع آنها را از سایر وکلا متمایز میسازد. مهمترین دعاوی در این حوزه عبارتند از دعوای الزام به تنظیم سند، الزاتم به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای تخلیه املاک تجاری، دعوای تخلیه ملک مسکونی، مطالبه سرقفلی، مطالبه حق کسب و پیشه، دعوای خلع ید، رفع تصرف عدوانی، دعوای مزاحمت و ممانعت از حق، دعوای الزام به ایفای تعهد، دعوای تحدید حدود ملک، دعوای افراز ملک مشاع، دعاوی مربوط به ملک موقوفه و …
  • وکیل امور خانواده: مشاوران حقوقی و وکلای امور خانواده در دعاوی این حوزه نه تنها از یک دید حقوقی برخوردارند بلکه به دلیل اهمیت این موضوعات با دیدی فرا حقوقی نیز به موضوعات رسیدگی میکنند و همواره تلاش میکنند تا صلح و سازش را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و در صورتی که نیاز به اقامه دعوا در دادگاه خانواده باشد در حداقل زمان تا جایی که در توان آنهاست موضوع را به سرانجام برسانند و این امر مستلزم طی تشریفاتت و مراحل اقامه دعوا به شکلی درست و دقیق است. دعاوی طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت فرزندان و … مهم ترین دعاوی در این حوزه است.
  • وکیل ارث و میراث: تقسیم ارث و تعیین سهم الارث وراث، رسیدگی به وصیت نامه و احراز صحت و سقم مطالب مندرج در وصیت نامه و … نیاز به یک رسیدگی حقوقی یا قضایی پیدا میکند که در بسیاری از مواقع به دلیل تعدد ذی نفعان خوب است از یک وکیل قابل اعتماد درخواست شود تا این موضوعات را پیگیری کند چرا که نه تنها مراحل متعددی برای اقدام در خصوص ارث و میراث وجود دارد مثل اخذ گواهی انحصار وراثت، پرداخت مالیات بر ارث و …بلکه ممکن است نسبت به متوفی ادعاهایی نیز مطرح شود.
  • وکالت امور ایرانیان خارج از کشور: هر فرد ایرانی که به هر دلیلی خارج از کشور است ممکن است در ایران اموال و یا روابط حقوقی داشته باشد که به پیگیری حقوقی نیازمند باشد. انتخاب وکیل برای انجام امور ایرانیان خارج از کشور که بتواند در برقراری ارتباط با موکل از راه دور به لحاظ زمانی منعطف باشد نکته بسیار مهمی است که در موسسه حقوقی بیان امروز مورد توجه قرار گرفته است. در موسسه حقوقی بیان امروز برای اطمینان موکلین به انجام امور به شکل منظم ترتیبی اندیشیده شده است تا موکلین بتوانند از جلسات غیرحضوری برای مشاوره حقوقی برخوردار باشند.

ب) مشاوره حقوقی به صورت تخصصی

برای یک مشاور حقوقی باتجربه آنچه اهمیت دارد این است که بتواند به مراجعه کننده خود اطلاعاتی کاربردی، مناسب و صحیح ارائه کند و اینکه این مشاوره حقوقی با استفاده از چه ابزاری انجام میشود اهمیت چندانی ندارد. در موسسه حقوقی آنلاین بیان امروز این امکان فراهم شده است تا به صورت آنلاین، حضوری، تلفنی و یا مکتوب از طریق ایمیل افرارد مشاوره حقوقی دریافت کنند.

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد